LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 1897 uczniów.
Zastosowano kwalifikację do etapu rejonowego z progiem 5% najwyższych wyników (od 17 pkt.)
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Jankowska Weronika 18
2 Konopski Dawid 22
3 Trojgo Łukasz 17
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Łuniewska Joanna 18
Delegatura KO w Płocku
1 Rydzewska Weronika 17
Delegatura KO w Radomiu
1 Chęcińska Agnieszka Edyta 18
2 Kołodziejczyk Hanna 20
3 Łukawska Ewa 17
4 Miedziocha Amelia 20
5 Pietrzak Zuzanna 18
6 Piotrowska Paulina 19
7 Robak Paula Eliza 18
8 Skawiński Szymon 17
Delegatura KO w Siedlcach
1 Makowska Justyna 18
2 Sawicka Małgorzata Kinga 24
Delegatura KO w Warszawie
1 Arak Gabriela 18
2 Bartosik Zuzanna Ewa 18
3 Biczel Piotr Wiktor 18
4 Bielak Jan 17
5 Błaszczyk Łukasz Bartosz 18
6 Brouwer Sander Rokus 19
7 Burchard Adam 17
8 Butryn Ireneusz Jan 26
9 Bytof Izabela Danuta 19
10 Chojnacki Jan 18
11 Ciurzyńska Ewa Maria 18
12 Cwynar Jakub Janusz 18
13 Czechowski Bartosz Mateusz 24
14 Czerniak Łukasz 22
15 Faber Adam 17
16 Fidecki Mateusz 19
17 Gałązka Konrad 19
18 Gawrysiak Atanazy Jan 20
19 Godlewski Kacper Mariusz 17
20 Godos Jakub 20
21 Grudziński Maciej 20
22 Grzesik Magdalena Łucja 24
23 Grzywacz Andrzej Antoni 18
24 Hai An Mai 22
25 Hałubek Krzysztof Karol 18
26 Izdebski Jakub 26
27 Jakielaszek Mateusz 19
28 Janus Dominik Łukasz 18
29 Jasiński Adam, Michał 19
30 Jastrzębski Paweł 25
31 Kacprzak Szymon Piotr 17
32 Kallus Filip Adrian 17
33 Karpiejczyk Stanisław Marcin 26
34 Kidoń Cezary Dariusz 20
35 Kokoryk Jakub 17
36 Kołtunowicz Kacper 18
37 Komińczuk Filip 17
38 Kondraciuk Natalia 17
39 Kondratowicz Maciej Piotr 23
40 Kopyt Filip 19
41 Korytkowska Julia 18
42 Kosiński Igor 19
43 Kossacki Krzysztof 20
44 Kostrzewa Weronika 22
45 Kozik Dawid 19
46 Krukowski Jakub 21
47 Kulczycki Patryk 18
48 Kusiak Mateusz 19
49 Kwiatkowski Michał 24
50 Lasowy Sebastian Leon 27
51 Lech Bartłomiej Jan 17
52 Lepczak Zuzanna 24
53 Lubowiecka Patrycja Barbara 18
54 Łapińska Adrianna 18
55 Majchrowicz Kacper 18
56 Mamcarz Nina 17
57 Masiak Alicja 19
58 Michalewska-Szyjko Maja Anna 18
59 Mierzanowska Weronika 25
60 Niedziółka Jan Paweł 17
61 Nowacka Hanna 18
62 Ofczarska Weronika 18
63 Okoński Jan Dominik 24
64 Owsiak Jan 17
65 Ożarowska Małgorzata 18
66 Paradowska Oliwia Janina 18
67 Pasierbska Michalina 17
68 Pawlak Adam Janusz 24
69 Ptaszek Kacper Adam 17
70 Rutkowski Maciej Kazimierz 19
71 Saramak Alina 17
72 Sawicka Weronika 19
73 Sienkiewicz Michał 27
74 Smolarek Kacper 20
75 Spurtacz Daniela, Danuta 18
76 Stachelek Adam Jakub 19
77 Stachurski Michał 24
78 Staszewska Barbara Anna 19
79 Stefański Piotr Kamil 18
80 Stępniewski Kajetan Jakub 24
81 Strejczek Justyna 24
82 Szczerbińska Hanna Sara 28
83 Szempliński Jerzy Tomasz 25
84 Szwyngel Jan Zygmunt 24
85 Ścioch Jakub 19
86 Tokarski Kamil Jakub 17
87 Trynkus Erwin 19
88 Wajrak Weronika 17
89 Warkocki Jakub Stanisław 18
90 Wasilewski Hubert 25
91 Wiatr Jadwiga 21
92 Wietrzykowski Leszek 26
93 Wileński Piotr 17
94 Witkowski Kajetan Bonawentura 20
95 Wrzosek Franciszek 25
96 Zajkowski Jarosław 17
97 Zych Mateusz 17
98 Żelewska Maria Emilia 24
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018