LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Pampuch Józef Maria Szkoła Podstawowa nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO w Płocku
1 Golis Oliwia Publiczne Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie
ul.Wyszogrodzka 3
09-470 Bodzanów
2 Stępień Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO w Radomiu
1 Adler Kevin Publiczne Gimnazjum w Mniszewie

26-910 Magnuszew
2 Buchner Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
3 Dróżdż Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
4 Grymuła Oliwia Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
5 Jaworska Nina Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
6 Kobylski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
7 Manteufel Michelle Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
8 Marszałek Małgorzata Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
Folwarczna 4
26-500 Szydłowiec
9 Słomka Weronika Janina Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
10 Turek Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO w Siedlcach
1 Nowak Mariola Anna Szkoła Podstawowa nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO w Warszawie
1 Araj Szymon Kamil Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Piaseczno
2 Avukatoglu Pascal Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 4
Zielony Rynek 2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
3 Bartkowska Alicja Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
4 Bereżański Dominik Krystian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
5 Białek Karolina Halina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
6 Brandys jan Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
7 Brudkowska Natalia Urszula Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
8 Brunets Sofia, Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
Grenady 16
01-151 Warszawa
9 Buła Krzysztof, Kazimierz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
10 Buras Bruno Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
11 Bzdel Natalia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
12 Chołuj Natalia VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
13 Choroś Maciej Piotr Szkoła Podstawowa nr 366 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
14 Ciechański Adrian Konrad Szkoła Podstawowa nr 376 w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
15 Czarnecki Konrad Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
16 Czech Dorota Hanna Gimnazjum Niepubliczne Fundacji \"Nauka i Wiedza\"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
17 Ćwiek Aleksandra Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
18 Dawid Michał Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
19 Dmowski Kacper Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
20 Dorabialski Grzegorz XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
21 Eberharter Emilia Maria XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
22 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
23 Fijołek Monika Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
24 Furmanek Karol XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
25 Gabrysiak Maciej Krzysztof Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
26 Gajewska Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
27 Grabska Katarzyna Weronika Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
28 Gudaniec Weronika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
29 Hnatek Paula Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
Polna 7
00-625 Warszawa
30 Hondzel Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 385 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
31 Howard Stanisław Michał VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
32 Jamroży Julia CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Podchorążych 49/61
00-722 Warszawa
33 Jankiewicz Jakub Marcin Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
34 Jung Taruna Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy\\\'ego Brandta w Warszawie-Niepubliczne Gimnazjum
Św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
35 Karwowska Barbara VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
36 Knust Maksymilian Bentje Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
37 Kołodziej Jadwiga Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
38 Kowalski Igor CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
39 Kubiak Mikołaj CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
40 Laskus Julia Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
41 Lazek Lukas Prywatne Żeńskie i Męskie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
42 Lemiszewska Natalia Zofia Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
43 Lewiński Hubert Patryk VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
44 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
45 Lutz Józefina Sigrid Zofia XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
46 Maciejczak Natalia Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
47 Maciejczyk Marcel VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
48 Mattern Jan, Maximilian CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
49 Mazanek Daniel Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
50 Merino-Wiśniewski Patryk Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
51 Michalska Maria Hiacynta Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
52 Miecznikowska Jagoda Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
53 Mokrosiński Jan Franciszek CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
54 Neuber Lea Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
55 Olczyk Zuzanna, Jadwiga CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
56 Osierda Zofia Alicja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
57 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
58 Pauly Aniela Theresa Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
59 Pawlak Michał Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
60 Petykiewicz Dominika Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
61 Piasecki Jakub Jan Szkoła Podstawowa
Szkolna 15
05-816 Michałowice
62 Piechula Anastazja Maria II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
63 Pilkowski Michał Szkoła Podstawowa nr 46
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
64 Pisarek Tomasz, Michał CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
65 Porzycka Konstancja Iwona XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
66 Prausnitz Ian Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
Polna 7
00-625 Warszawa
67 Pyka Łukasz VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
68 Radomski Wojciech Mikołaj Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 96 im. Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
69 Rocki Philip Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
70 Samborska Lulu Friederike Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
71 Schmidt Dominik Mikołaj Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
72 Schnell Maximilian Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
73 Schwarz Maja, Sophie CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
74 Schwencke Anna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
75 Schwencke Sophie CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
76 Smyk Marta CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
77 Sotello Torres Aleksander Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
78 Stelmaszczyk Natalia Zofia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
79 Stritzke Lea Noa IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
Hoża 88
00-682 Warszawa
80 Strzylak Alicja Dominika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
81 Szadkowska Magdalena CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
82 Szadkowski Artur XIV LO im. S. Staszica w Warszawie - oddziały gimnazjalne
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
83 Szmulczyńska Stefania Maria Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin-Jeziorna
84 Tabor Rozalia Katarzyna Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
85 Tatar Klara-Marie Prywatne Żeńskie i Męskie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
86 Tofil Magda Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
87 Vollbrecht Adam Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
88 Voss Emil Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gliniance
Napoleońska 1 oraz Napoleońska 53a
05-408 Glinianka
89 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
90 Wiest Anna-Maria CLX LO im. gen.dyw. Stefana Roweckiego \"Grota\"
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
91 Włodarczyk Julian Oskar Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
92 Wojciechowicz Zofia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
93 Wójtowicz Liwia Julia Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016