LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 184 uczniów
Lista uzupełniona za zgodą MKO o uczniów, których szkoły nie zgłosiły w terminie na panel konkursów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Radomiu
1 Kiraga Mikołaj 33
2 Pyszczak Oliwia Stanisława 33
Delegatura KO w Warszawie
1 Aubossu Damian 37
2 Babled Claudia 38
3 Baldy Karolina Magdalena 33
4 Bednarek Maksymilian Marcel 34
5 Boesler Dominika Eryka 35
6 Borecka Weronika 36
7 Chauvin Franciszek Ernest 32
8 Chwesiuk Maria Natalia 36
9 Czyżowska Zuzanna 36
10 de Halleux Natasha 34
11 Dejaeger Antoine Pierre 35
12 Dejneka Alicja Anna 33
13 Dorabialski Grzegorz 33
14 Drabik Maria Katarzyna 38
15 Florczyk Maria 36
16 Głowińska Zofia Anna 37
17 Grześkowiak Jan Kazimierz 40
18 Hamera Helena 34
19 Hofmokl Aniela Róża 37
20 Iwanicka Emilia 34
21 Izdebska Gabriela 35
22 Jędrasiewicz Szymon, Jakub 32
23 Kolbuszewska Izabela Julia 33
24 Konarska Mela 32
25 Kornel Katarzyna Jadwiga 35
26 Le Bihan Julia Sophia 39
27 Lipka Maria 32
28 Marchocka Milena Ewa 33
29 Maszczykowska Karolina Julia 32
30 Matejowska Iga Małgorzata 34
31 Michalak Julia Wiktoria 35
32 Michałowski Stefan 33
33 Miljević Gabriela 35
34 Murawska Ewelina Klementyna 34
35 Olchawska Julia Teresa 33
36 Ostrzyniewska Iga 38
37 Paszyński Konrad 32
38 Petelicka Emilia 34
39 Piotrowska Klara Anna 36
40 Pochrzęst Zofia 39
41 Podbielski Bruno Ksawery 36
42 Pogoda Irena 34
43 Popa Dominik Karol 35
44 Pyzikiewicz Zofia 33
45 Raczyńska Zofia 37
46 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 37
47 Sobański Felix 35
48 Solski Pierre Stanislas 37
49 Stadnik Zofia 37
50 Stangiewicz Olga Anna 33
51 Szarek Aleksandra 33
52 Szczesiak Zuzanna Julia 33
53 Szymerska Hanna Małgorzata 35
54 Świerk Nina 32
55 Świtaj Maria 33
56 Terlecka Natalia Monika 35
57 Tomaszewska Pola Magdalena 35
58 Toporowski Jonatan 32
59 Waga Jan 37
60 Waśniewska Laura 32
61 Zyskowska Helena Maria 36
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018