LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Jędrzejewski Sebastian Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 Krasnosielc
2 Rostkowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina
Leśna 15
07-320 Małkinia Górna
3 Szwejk Eliza Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 Karniewo
Delegatura KO w Płocku
1 Kwiecień Jan Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
2 Mycroft Artur Frank Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
3 Polewski Marek Wojciech Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
4 Richert Jakub Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
5 Wielechowski Kacper Aleks Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
6 Wysocki Michał Jan Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO w Radomiu
1 Kalkowski Jakub Kacper Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
2 Kochanowski Jan Jacek Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
3 Malatyński Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Jana Pawła II
Wierzbicka 81/83
26-600 Radom
4 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
5 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
6 Pilkiewicz Kamil Arkadiusz Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
7 Siara Daniel Konrad Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
8 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
9 Ziomek Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO w Siedlcach
1 Michalska Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
2 Orzełowski Jakub Szkoła Podstawowa Nr 9 im. H. Sienkiewicza z oddz. gimnazjalnymi w Siedlcach
Graniczna 1
08-110 Siedlce
3 Ułanowski Arkadiusz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO w Warszawie
1 Badowska Amelia Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
2 Bal Kacper Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
3 Banaszak Bartłomiej Bazyli Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
4 Basiński Tomasz Wojciech XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
5 Bąk Zuzanna Monika Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
6 Brzezowska Alicja Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
7 Brzostek Jan CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego \"Grota\"
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
8 Bujniak Adam VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
9 Chruśliński Jan Kacper VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
10 Czarnecki Mikołaj Tomasz XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
11 Dróżdż Zuzanna Weronika Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
12 Dul Krzysztof Franciszek Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
13 Dzieniszewski Michał Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
14 Dziok Mikołaj Kazimierz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
15 Dziura Jakub Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
16 Fikus Jakub Konrad Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
17 Filipczyk Maciej Szkoła Podstawowa Nr 171 im. Stanisława Staszica
Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
18 Flis Gabriel Krzysztof CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
19 Gamdzyk Jerzy Piotr CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
20 Garwacki Jacek Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
21 Gembalczyk Bartosz Stanisław CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
22 Głazowski Jan Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
23 Grabias Igor Piotr Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
24 Gromada Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie-Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
25 Grynfelder Piotr CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
26 Grzegrzółka Łukasz Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
27 Hanc Hubert Jan CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
28 Jabłoński Mikołaj Bartłomiej CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
29 Janek Aleksander VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
30 Jankowska Magdalena Helena Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
31 Jarczewski Marcin XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
32 Jaroszewska Julia Emilia Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
33 Jasiński Piotr Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im. kard. S. Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
34 Jastrzębski Szymon Józef CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
35 Jeleń Katarzyna Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
36 Jeż Adam Zbigniew Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
37 Kaczorowski Bartosz Marek Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
38 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
39 Kasprzak Maciej Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
40 Kaszycki Jakub Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
41 Kawalec Mikołaj Aleksander II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 Kiełmiński Paweł Leszek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
43 Klempis Agnieszka Anna CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
44 Knecht Franciszek Michał Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
45 Kobiera Ryszard Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 146 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
46 Korytkowski Mateusz Kuba Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
47 Kossacki Jan Krzysztof CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
48 Kosson Krzysztof Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
49 Kostrzewa Rafał Sebastian Szkoła Podstawowa Nr 362
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
50 Krawiec Kacper Tadeusz XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
51 Kucharczyk Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
52 Kucharek Tymoteusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
53 Kulczyk Wojciech Jerzy CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
54 Kuna Maksymilian Cezary VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
55 Kwiatkowski Michał VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
56 Kwiatkowski Krzysztof Konrad VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
57 Kwiatkowski Julian Wiktor CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
58 Lis Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
59 Łakomska Alicja Małgorzata CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
60 Matraszek Miłosz Piotr No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
61 Mieszkowski Dominik Łukasz Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
62 Muchorowski Jan Jerzy CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
63 Muniak Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
64 Muszyński Miłosz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
65 Muszyński Michał Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 378 im. I. Paderewskiego
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
66 Nahorna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
67 Niedziela Maria Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
68 Niewadzi Szymon VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
69 Nowak Hubert Damian CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
70 Nowiński Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
71 Okniński Piotr CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
72 Opalko Jan Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
73 Orżanowski Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
74 Pastuszka Barbara CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
75 Paź Krzysztof Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
76 Petyniak Szymon Wojciech CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
77 Plit Zuzanna Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
78 Pniewski Tomasz Jakub XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
79 Pochmara Patryk Zygmunt XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa
80 Prat-Carrabin Roman VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
81 Prokop Sebastian Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
82 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
83 Ratyński Dawid VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
84 Rymarski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
85 Rzepliński Wojciech VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
86 Sajdakowski Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
87 Schliewe Sylwia CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego \"Grota\"
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
88 Sikorski Dawid Piotr VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
89 Skarżycki Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
90 Sobieraj Bartosz Paweł XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
91 Stacherski Jakub XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
92 Stolarski Krzysztof Marek CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
93 Szczurek Julia Marta Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
94 Szczytko Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
95 Szmigielski Szymon Piotr Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
96 Sznyrowska Barbara Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
97 Szymańska Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
98 Ślaziński Ziemowit XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
99 Śliwa Katarzyna Honorata VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
100 Tarczyński Wiktor Igor LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa
101 Torzewski Albert XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
102 Trojanowski Gaweł Łukasz CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
103 Walczykowska Agata Szkoła Podstawowa Nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
104 Wałachowska Helena VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
105 Warowny Adam Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
106 Wasiak Kacper CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
107 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
108 Wnętrzewska Linda II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
109 Wojtala Piotr CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
110 Wolicki Krzysztof Jan VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
111 Wróbel Jakub Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
112 Zając Jan Jakub XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
113 Zakrzewski Michał Zygmunt Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
114 Ząbkowski Bartosz Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 375 im. Orląt Lwowskich
Gen. Romana Abrahama 10
03-982 Warszawa
115 Ziemlewski Maksym XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
116 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
117 Życka Pola Gracja VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018