LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Brzeszkiewicz Dominik Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Drążewski Artur Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Dudzikowska Jolanta Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Jednorożcu
Odrodzenia 13
06-323 JEDNOROŻEC
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Ghazaryan Sara Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Grochowska Lidia Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Jabłońska Zuzanna Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Janiszewska Aleksandra ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Kiciński Jakub Tomasz Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Klimkiewicz Marta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Kobyliński Klaudiusz Publiczne Gimnazjum w Miejskim Zespole Szkół
Kilińskiego 62B
09-140 Raciąz
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Kruzińska Danika Gimnazjum Nr 3 w Syberii
-
09-303 Syberia
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Kruzińska Patrycja Gimnazjum Nr 3 w Syberii
-
09-303 Syberia
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Kur Wiktoria Agnieszka ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Makowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Malczewski Bartosz Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Markiewicz Mateusz PUBLICZNE GIMNAZJUM W UNIECKU

09-140 RACIĄŻ
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Morański Kamil Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Jońcu

09-131 Joniec
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Nawrocki Sławomir Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Opałka Jan Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Piotrowicz Julia Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Piotrowska Aleksandra Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Zboiński Mateusz Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Żmijewska Alicja Publiczne Gimnazjum w Gumowie

06-452 Ościsłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andruchewicz Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Bodak Jakub Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Brzuski Patryk Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Dawidczyk Szymon Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Gadomska Patrycja Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 13
07-420 KADZIDŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Gąska Aleksandra Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Gumowski Adam Łukasz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Kaczorek Barbara Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Laćkowski Daniel Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\\\\\"Inki\\\\\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Łapińska Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Łojewska Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Markowska Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Murza Wojciech Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\\\\\"Inki\\\\\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Niksińska Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Oleksy Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Olewnicka Ewa Publiczne Gimnazjum w Szelkowie
-
06-220 STARY SZELKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Olkowska Barbara Jadwiga Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Popielarczyk Wiktoria Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 13
07-420 KADZIDŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Ruszkowski Mateusz Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Sawicki Hubert Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Ślusarz Szymon Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Adam Leśniewski Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Barlak Magdalena Wiktoria Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
3 Błaszkiewicz Alicja Niepubliczne Gimnazjum \"Edu- Mar\" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Gołębiewski Marek Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
5 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
6 Hiszpańska Maja Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Jakubowska Agata Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Kikolska Dominika Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
Delegatura KO
w Płocku
9 Kłosowska Monika Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
10 Kotarski Kacper Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
11 Koźbiał Kamil Daniel Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Suchej
Nowa Sucha 16
96-513 Nowa Sucha
Delegatura KO
w Płocku
12 Leśniewski Aleksander Iwo Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
13 Maier Mateusz Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
15 Malesa Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Mioduszewska Julia Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
Delegatura KO
w Płocku
17 Radecka Aleksandra Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
Delegatura KO
w Płocku
18 Ronek Dominika Aleksandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
19 Rzepka Krystian Gimnazjum w Gąbinie
al. Jana Pawła II nr 16
09-530 Gąbin
Delegatura KO
w Płocku
20 Sieczkowska Alicja Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
21 Stefańska Martyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Strzelczyk Marta Agnieszka Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
23 Swat Julia Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
24 Świetlik Maciej Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
25 Wojda Danuta Publiczne Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim
Kozłów Szlachecki 54
96-513 Nowa Sucha
Delegatura KO
w Płocku
26 Wyrzykowska Oliwia Patrycja Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Barański Filip Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Brzostowska Kornelia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
3 Brzoza Aleksandra Karolina Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
Delegatura KO
w Radomiu
4 Dolega Mateusz Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
5 Domagała Natalia Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
6 Domińczak Dominika Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zakrzewie
Zakrzew 58d
26-652 Zakrzew
Delegatura KO
w Radomiu
7 Duchnik Lena Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
8 Figarska Natalia Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
9 Grabowska Dominika Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
10 Grabowski Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Grzelecka Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
12 Guza Adam Konstanty Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Imański Wojciech Publiczne Gimnazjum w Zwoleniu
Kościelna 7
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
14 Ismail Esmeralda Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
15 Januszewska Joanna, Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
16 Kalita Natalia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zakrzewie
Zakrzew 58d
26-652 Zakrzew
Delegatura KO
w Radomiu
17 Kamińska Julia Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
18 Kęska Jakub Adam Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
19 Koptas Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
20 Kowalczyk Maciej Mirosław Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
21 Krupa Jakub, Paweł Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
Pawłowice 86
27-330 Pawłowice
Delegatura KO
w Radomiu
22 Kubicki Hubert Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
23 Kudła Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
24 Kwiecień Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
25 Małek Marlena Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
26 Mazur Adam Jarosław ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
27 Mierzejewska Laura Luiza Publiczne Gimnazjum w Stromcu
Radomska 27
26-804 Stromiec
Delegatura KO
w Radomiu
28 Misiak Nikola Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
29 Młoczkowski Jakub Mariusz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
30 Morgaś Bartłomiej Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
31 Murawska Kinga Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
32 Piotrowska Aleksandra Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Szkolna 5
26-434 Gielniów
Delegatura KO
w Radomiu
33 Pułkowski Sebastian Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
34 Rafalski Krzysztof Publiczne Gimnazjum w Tczowie
-
26-706 Tczów
Delegatura KO
w Radomiu
35 Romaniuk Maciej Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
36 Rosicka Katarzyna, Martyna Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
Pawłowice 86
27-330 Pawłowice
Delegatura KO
w Radomiu
37 RÓG FILIP Publiczne Gimnazjum im. Lotników Polskich w Klwowie
Przysuska 4
26-415 Klwów
Delegatura KO
w Radomiu
38 Siuda Klaudia Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Szkolna 3
26-505 Orońsko
Delegatura KO
w Radomiu
39 Skoczylas Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
40 Skowrońska Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
41 Skrzypczak Dominik Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
42 Smolarska Zuzanna Weronika Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Szkolna 5
26-434 Gielniów
Delegatura KO
w Radomiu
43 Stępień Adam Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
44 Studniarz Piotr Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
45 Szczęsny Kamil Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
46 Szewczyk Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
47 Trojanowska Julia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
48 Ulawski Krystian Krzysztof Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
49 Wiraszka Daniel Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie
M. Konopnickiej 19
26-920 Gniewoszów
Delegatura KO
w Radomiu
50 Wnuk Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
51 Wolszczak Maja Patrycja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
52 Wołos Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
53 Żółcik Grzegorz Andrzej Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamyan-Lis Antonina Maria Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Alaba Julia Gabriela Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Błaszkiewicz Bianka Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Chmielak Aleksandra Publiczne Gimnazjum
Górzno 109
08-404 Górzno
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Ciekot Ewa Maria Publiczne Gimnazjum w Strzale
Sokołowska 1
08-119 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Czarnocka Karolina Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Czarnocka Joanna Maria Gimnazjum im. Bohaterów Akcji V2
3 Maja 27
08-220 Sarnaki
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Dorofiejuk Sylwia Gimnazjum im. Bohaterów Akcji V2
3 Maja 27
08-220 Sarnaki
Delegatura KO
w Siedlcach
10 FRELEK ALICJA WERONIKA Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Górska Paulina Magdalena Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Kodym Piotr Kazimierz Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Kowalczyk Kamila Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Szkolna 3
08-430 Żelechów
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Kozicka Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Kwiatkowska Martyna Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Ługowska Ewelina Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Murawiec Katarzyna Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Okliński Grzegorz Piotr Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Okuniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Omelańczuk Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
21 Panasiuk Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
22 Pawlak Paulina Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 113
08-103 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
23 Pietrzak Dariusz Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 113
08-103 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
24 Pięta Jakub Publiczne Gimnazjum
Górzno 109
08-404 Górzno
Delegatura KO
w Siedlcach
25 Piętka Dominika Publiczne Gimnazjum w Trąbkach
OSADNICZA 4
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
26 Rękawek Katarzyna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej
Długa 90
08-410 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
27 Sawicki Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
28 Sikora Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
29 Stępień Mikołaj,Józef Gimnazjum nr 1 w Łaskarzewie
Alejowa 23
08-450 łASKARZEW
Delegatura KO
w Siedlcach
30 Stępień Ewa Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
31 Szcześniak Maciej Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
32 Szulik Kacper Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
33 Świder Magdalena Publiczne Gimnazjum w Strzale
Sokołowska 1
08-119 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
34 Trochimiuk Dominika Joanna Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
35 Zawadka Maksym Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
36 Zofia Rosłaniec Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abgarowicz Artur Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Abramowska katarzyna Gimnazjum w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Delegatura KO
w Warszawie
3 Adamowicz Bartosz Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
4 Ambroziak Wojciech Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Ambroziak Filip Kajetan Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
6 Ambroziak Michał Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu
O. H. Koźmińskiego 63
05-170 Zakroczym
Delegatura KO
w Warszawie
7 Ambroziak Bartosz Piotr Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Anderson Paweł Andrzej Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
9 Antosiewicz Mikołaj Adam Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Arczewski Damian Publiczne Gimnazjum w Klembowie
Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
11 Artinjan Michał Rafael Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
12 Badowska Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Balcerzak Aleksandra Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Baranowski Piotr Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Barbasiewicz Julia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bartoszewicz Marcin Artur Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Baur Anna Julianna Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu
O. H. Koźmińskiego 63
05-170 Zakroczym
Delegatura KO
w Warszawie
18 Bączek Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Białek Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bieniek Jakub Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Bobrowski Ignacy Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bogumił Karol Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
23 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Borejko Zuzanna Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Brach Urszula Elżbieta Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
26 Broda Agnieszka Dorota Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Bryzek Piotr Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
28 Brzozowski Maciej Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Brzóska Maria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
30 Burkiewicz Piotr Mateusz Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bylinka Natalia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
32 Bzura Maciej Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Cebula Salomea Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Cegiełka Magdalena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
35 Chen Rafał Yuanzhi Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Chodubska Alicja Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
38 Chrząścik Michał Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
39 Chudzik Krzysztof Marian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Chustecki Jakub Tadeusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Cichońska Julia Weronika Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Cichosz Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Cierlik Kacper Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Czajka Mateusz Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Czerniejewski Jan Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Daniluk Adam Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Dąbkowski Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Dąbrowski Nikodem Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
49 Dąbrowski Tymoteusz Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Dąbrowski Kamil Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Dejneko Weronika Gimnazjum nr 3 (127) w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Demel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Długokęcka Helena Ewa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Dobrowolski Marcin Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Domański Kamil Jakub Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
56 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
57 Dukaczewski Jaromir Andrzej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Duszyński Antoni Jakub Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Dziobiak Kinga Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Falkowski Robert Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Felis Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Filipiak Julia Helena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
63 Filocha Maria Rita Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Fiłoc Bartosz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Gabryelczyk Maria Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Gajda Zuzanna Katarzyna Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Gajewska Aleksandra Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Gałan Antonina,Maria Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Gawęda Michał Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Gawlik Andrzej Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Gawłowska Weronika Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Gawron Jan Jakub Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
73 Gąsienica-Samek Zofia Elżbieta Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Giedronowicz Jakub Aleksander Gimnazjum nr 57 Sportowe w Warszawie
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Gierycz Krzysztof Jan Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Głowacki Piotr Andrzej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Głowacki Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Golda Bartłomiej Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Golec Paweł Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
81 Gołąb Michał Aleksander Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Gołębiewski Kacper Mateusz Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
83 Gozdek Dawid Andrzej Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
84 Góral Michał Robert Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Górecka Aleksandra, Maria Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Górecki Robert Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Górka Sebastian Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Grabowska Joanna Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Graczykowski Michał Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
90 Gralak Maciej Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Gruba Dominika Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
92 Gryko Anita Kaja Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Grzybek Marek Gimnazjum nr 28 w Warszawie
W. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Grzywacki Piotr Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Gugała Róża Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Hachulski Iwo Adam Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Hanecka Małgorzata Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Hojka Maksymilian Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Hołownia-Malinowska Karolina Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
101 Horoszczak Magdalena Irena Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Huczek Alicja Maria Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
103 Hulewicz Wiktor Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Hyrlik Piotr Aleksander Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
105 Ignatowicz Tymoteusz Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Iwański Bartosz Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Jaczewski Grzegorz Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
108 Jakubik Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Janasik Jolanta Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Janicki Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Janik Zofia Faustyna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
112 Jankowiak Grzegorz Konrad Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Janowczyk Julia Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Jaruga Mikołaj Aleksander Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
115 Jasiński Jeremi Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Jastrzębski Bartosz Jan Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Jensen Daniel Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Jezierska-Suwińska Adela Gaja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Jędrzejewska Wiktoria Aleksandra Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Jukiel Julia Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Kacioui Kamil Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Kaczprzak Nikodem Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Kalinowski Stanisław Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich
Gen. Romana Abrahama 10
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Kałoska Klaudia Gimnazjum nr 3 (127) w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Kamionowska Marta Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Kapusta Zuzanna Zofia Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
127 Karpińska Wiktoria , Oliwia Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Katana Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Kicińska Karolina Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Klemba Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Klimas Jerzy Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Klimek Jagoda Anna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
135 Koc Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Kochanowska Damian Gimnazjum nr 3 (127) w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Kochański Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
139 Kokosza Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Kołcun Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Kołodziejczyk Patryk Janusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Kołodziejski Filip Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Koncewicz Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Konopiński Konstanty Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Konopka Maja Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 KOPROWSKA Karolina Katarzyna Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
147 Kopyt Agata Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Kornacki Jan Franciszek Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 KOSTRZEWA BARTŁOMIEJ Gimnazjum
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kot Klaudia Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
-
05-332 Siennica Żaków
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kotowicz Zuzanna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Kowalczys Albert Wadim Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Kowalec Paulina Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Kowalewski Mikołaj Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kozera Anna Maria Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
157 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Kozłowska Wiktoria Martyna Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
159 Kozłowski Krzysztof, Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kozłowski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
161 Krupa Grzegorz Jakub Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu
O. H. Koźmińskiego 63
05-170 Zakroczym
Delegatura KO
w Warszawie
162 Krużewski Aleksander Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Kryst Bartłomiej Jacek Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
164 Krzewski Ignacy Andrzej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kubiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Kudlak Jan Gimnazjum Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kujawski Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kur Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Kurdej Anna Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
-
05-332 Siennica Żaków
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kuźmiński Mikołaj Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Kwiecińska Julia Stanisława Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Lachowska Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Lange Mateusz, Jacek Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Laskowski Michał Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
176 Lelińska Marta Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Lewandowski Mateusz Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
178 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Lisicka Maria Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Łągiewka Zofia Julianna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Łokietek Ksawery Jan Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
182 Łomiński Tomasz Konrad Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Maciejczyk Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Maćkowiak Alicja Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Majchrzak Zofia Katarzyna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Majewska Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Majewski Bruno Waldemar Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
189 Majewski Piotr Filip Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Malewicz Karol Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Maliborski Piotr Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
193 Malinowska Katarzyna Ewa \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
194 Maliszewska Karolina Julia Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Małecka Zuzanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Małecka Wiktoria Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
198 Marchel Szymon Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Marczewski Wojciech Kazimierz Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 MARLĘGA KATARZYNA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
201 Matuszewski Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Mazur Tadeusz Adam Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Mich Mateusz Artur Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Michalski Bartłomiej Mieszko Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Mierzejewska Antonina Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Milczak Filip Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
207 Milewska Maja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Mironiuk Klaudia Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
209 Misiewicz Krzysztof Andrzej Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 MIZIUK Marta Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
211 Młoźniak Weronika Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Modliborek Aleksandra Julia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Modrzejewska Sylwia Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
214 Mospan Jeremi Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 MROCZKOWSKA ANNA Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Mysłakowski Jan Mieszko Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Mytych Franciszek Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Nawrocki Jakub Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
220 Niemiałkowska Iga Joanna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Nivette Karol,Michał Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Nowakowski Jakub Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Nuszkiewicz Łucja Lidia \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
224 O'Neill Timothy Brian Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Obidowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
226 Okurowski Jan Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Opala Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 OPARA WERONIKA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
229 Orlicki Jakub Tomasz Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Orlikowski Jan Przemysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Osial Konrad Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
232 Ostrowska Julia Petrumiła Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
233 Owczarek Jakub Zenon Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
234 Ozon Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Pabich Mateusz Robert Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Paczucha Jan Piotr Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
237 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Palenik Krzysztof Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
239 Paliszkiewicz Natalia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Palonka Antoni Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
241 Parzych Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
242 Pastuszek Radosław Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
243 Paszko Krystyna Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Paśnicka Zofia Aleksandra Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
245 Pawlak Michalina Anna Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
246 Pawlak Joanna Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
247 Pawłowicz Maria Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Pawłowska Łucja Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Pawłowski Jakub Kajetan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Pec Michał Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Pernach Tymoteusz Józef Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Pidzik Adam Daniel Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Pietrewicz Błażej Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Piętak Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Piłat Maksymilian Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Piskorski Mateusz Marcin Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Pliszka Hubert Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Pliszka Jakub Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
260 Pluta Miłosz Jan Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Płowiecki Karol Emil Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
262 Pruska Michalina Aleksandra Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Zrzeszenia \\\"Wolność i Niezawisłość\\\" w Brwinowie
Piłsudskiego 11
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
263 Przybył Julia Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Puc Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
265 Puchalska Maria Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Pydzik Jakub Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Pysiewicz Agata Oliwia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Radkiewicz Piotr Jakub Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
269 Radomska Zuzanna Łucja Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
270 Rak Filip Tomasz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
271 Ratajczak Natalia Monika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Ratowski Tomasz Ksawery Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Rauber Jean Bernard Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Raubo Jakub Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
275 Romaniuk Artur Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Romanowicz Mikołaj Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Romański Jakub Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
278 Rostocki Adam Antoni Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Roszczyk Jan Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Rożniakowska Daria Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
281 Różanowski Karol Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Różańska Daria Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
283 Różański Łukasz Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Różycka Marta Renata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Różycki Jakub Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Rusiłowicz Daria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Rybak Aleksandra \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
288 Rybicki Conrad ( Arthur ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
289 Rybiński Aleksander Gimnazjum nr 28 w Warszawie
W. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Rycerz Jakub Maciej Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
291 Rydzik Urszula Krystyna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
292 Ryłow Jakub Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Sadowska Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Sadowski Karol Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Samocki Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Sarna Weronika Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Sbai Jasin Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
299 Sbai Said Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
300 Sender Stanisław Wojciech Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
301 Sęktas Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Siemek Maria Jadwiga Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Siemieński Marcin Paweł Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Sikorski Daniel Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Skiba Gabriela Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Skórka Aleksandra Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Skrzypek Kuba ( Maciej ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
309 Skrzypek Stanisław Sławomir Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Skudziński Krystian Adam Gimnazjum nr 30 w Warszawie
Szanajcy 17/19
03-481 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Smogorzewski Michał Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
312 Soból Mikołaj Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Sołśnia Barbara Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Sosnowska Kamila Publiczne Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach
Garwolińska 14
08-443 Sobienie Jeziory
Delegatura KO
w Warszawie
315 Sosnowski Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Sot Anna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Spilski Bruno Mikołaj Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Spuz-Szpos Dominika Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Stankiewicz Bianka Katarzyna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Steidl Julianna Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Stelmach Anna Katarzyna Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Stępień Kacper Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Stępniak Małgorzata Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
324 Stolarczyk Piotr Szymon Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Strzałkowski Miłosz, Stanisław Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Suchenek Adrianna Dorota Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Syrewicz Juliusz Stefan Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Szaga Marta Magdalena Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
330 Szala Dawid Sebastian Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Szczepaniak Mikołaj Michał Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Szukało Anna Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
333 Szulc Natalia Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Szyderski Michał Jan Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Szymańska Magdalena Publiczne Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach
Garwolińska 14
08-443 Sobienie Jeziory
Delegatura KO
w Warszawie
336 Szymańska Karolina Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
-
05-332 Siennica Żaków
Delegatura KO
w Warszawie
337 Szymański Jan Jakub Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Szyszko Michał Jeremi Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Szyszkow Boris Piotr Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
340 Śliwińska Wiktoria Ewa Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Śmiałek Wojciech Mieczysław Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
342 Świderek Magdalena Maria Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
343 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
344 Świerkot Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
345 Taracha Kacper Publiczne Gimnazjum Nr 7im.H.Sienkiewicza w Zespole Szkół Publicznych Nr 7 w Żyrardowie
Roosevelta 2
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
346 Tarasiewicz Julia Gimnazjum nr 28 w Warszawie
W. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Tarnawa Stanisław Jan Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Terlikowski Jakub Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Tokarski Piotr Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
351 Tomczyk Stanisław Józef Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Towpik Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Trebnio Jan Paweł Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
354 Troper Agnieszka Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Trybulska Katarzyna Danuta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Typa Wiktor Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
357 Walczak Jakub Kacper Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
358 Walczak Jakub Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
359 Walczyk Gabriela, Ewa Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
360 Walicki Filip Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
361 Walkiewicz Dominika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
362 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Warchałowski Wiktor Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
364 Wardęcka Marcelina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Warzocha Krzysztof Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
366 Wasilewska Marta Kamila Gimnazjum nr 4 w Piasecznie
Główna 50
05-502 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
367 Wawrzyńczak Anna Beata Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
368 Wesołowski Łukasz Piotr Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
369 Węgłowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Wieczorek Tymoteusz Kacper Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Wierzba Dominik Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Więckowski Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Wiśniewski Wiktor Marek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
374 Wiśniewski Sebastian Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Wiśnioch Anna Maria Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
376 Wojciechowski Witold Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
377 Wojciechowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Wołczyński Mikołaj Paweł Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Wołyniak Jan Krzysztof Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Woszczak Jan Andrzej Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Woźniak Patryk Publiczne Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach
Garwolińska 14
08-443 Sobienie Jeziory
Delegatura KO
w Warszawie
382 Woźniak Filip, Jakub Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
383 Woźny Kacper Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
384 Wójcik Wojciech Jacek Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Wróblewska Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
386 Wróblewski Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Wysocka Weronika Joanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Zagórski Mateusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Zając Jan, Włodzimierz Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
390 Zaleska Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Zalewska Izabela Katarzyna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Zalewska Gabriela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Załęska Karolina Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Załęska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Zambrowski Szymon Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Zamojska-Turska Maria Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Zaraś Konrad Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Zaremba Konstanty ( Andrzej) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
399 Zawadzka Michalina Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Zawadzka Adraianna Katarzyna Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
401 Zbański Paweł Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
402 Zdanowicz Krzysztof Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Zdebiak Maria Sabina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
404 Zdrojewski Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Zgliński Aleksander Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Zieliński Mateusz Mariusz Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Zienkiewicz Piotr Gimnazjum nr 1 przy Zespole Szkół Gminych nr 1 w Milanówku
Królewska 69
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
408 Ziółek Jakub Marek Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Żarski Franciszek Antoni Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
410 Żelaśkiewicz Mateusz Mirosław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Żelazny Natalia Nikola Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
412 Żochowski Krzysztof Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
413 Żołądek Ada Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
414 Żółtowski Rafał Karol Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016