LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię ucznia/uczennicy Nazwa szkoły
Delegatura KO w Płocku
1 Wyrębkowski Michał Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO w Radomiu
1 Sobczak Klaudia Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamkiewicz Lena XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
2 Aubossu Damian Piotr XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
3 Brudkowska Natalia Urszula Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
4 Chwedczuk Aleksy Henri Ian Philippe Marie XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
5 Collin Marie Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich
Gen. Romana Abrahama 10
03-982 Warszawa
6 Czyż Barbara XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
7 Dejaeger Antoine Pierre Katolickie Liceum im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
8 Devillard Filip Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum "La Fontaine"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
9 Gojło Maria XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
10 Gomółka Karina Weronika Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
11 Gostkowska Zofia Aleksandra Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
12 Grużewska Dominika XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
13 Grządkowska Helena XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
14 Grzebalski Bartosz Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie
Zakrzewska 24
00-737 Warszawa
15 Grześkowiak Jan Kazimierz Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
16 Jankowska Agnieszka XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
17 Jeziorska Nela Prywatne Gimnazjum Nr 33
Abramowskiego 4
02-659 Warszawa
18 Kazimierczak Wojciech Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
19 Kądziołka Katarzyna Bogna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
20 Kisło Aleksandra XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
21 Komuda Klaudia Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
1 Maja 19
05-200 Wołomin
22 Kornel Aleksandra Irena XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
23 Kossacki Jan Krzysztof CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
24 Krzeczunowicz Anna Jadwiga Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
25 Krzysztofik Nella Bogdana Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
26 Lamort de Gail Klementyna Anna Irena Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
27 Le Bihan Julia Sophia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
28 Mackiewicz Olga Matylda XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
29 Majewska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
30 Michałowska Aleksandra Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
31 Michałowska Joanna Elżbieta XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
32 Mikiel Magdalena Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
33 Olechowski Jan Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum "La Fontaine"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
34 Ostrzyniewska Iga Maria Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
35 Pałdyna Krzysztof XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
36 Piroird Léa Olivia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
37 Piskorz Anna Agata XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
38 Prat - Carrabin Francois LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
39 Puchnowska Marta Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
40 Raczyńska Zofia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
41 Rakoto Kevin Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum "La Fontaine"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
42 Rostek Emilia Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
43 Senda Marianna Faustyna XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
44 Sienicka Patrycja Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
45 Solski Pierre Stanislas VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
46 Sturtz Roksana XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
47 Sus Ignacy Fryderyk XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
48 Szymerska Hanna Małgorzata XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
49 Tomaszewska Pola Magdalena Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
50 Tworzowski Maciej Jan Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
51 Urbański Józef Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
52 Winiarska Aleksandra XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
53 Wińska Anna Maria CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
54 Wróblewska Alicja XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016