LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

W etapie szkolnym wzięło udział 313 uczniów
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
Delegatura KO w Radomiu
1 Kacprzak Weronika 32
2 Kozera Olga 32
3 Mucha Kinga 32
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamiec Sandra Marta 32
2 Andrzejewski Aleksander 37
3 Arseniuk Łukasz Maksymilian 36
4 Banasiak Anna Zofia 33
5 Bartkowska Iga 33
6 Bazylko Kaja Kalina 35
7 Borkowski Jakub 37
8 Cabrera Badowski Mateo Jacobo 35
9 Chabior Julia Katarzyna 33
10 Chmielewska Martyna Aleksandra 35
11 Chmielewski Krzysztof Piotr 32
12 Cyra Alicja 32
13 Czecharowski Maciej 39
14 Delgado Rebeca Andrea 36
15 Dubielecka Dominika 33
16 Dudek Lena Katarzyna 34
17 Dziadowicz Jan Piotr 38
18 Dziadul Natalia 32
19 Dziadul Oliwia 32
20 Frąckiewicz Aleksandra Anna 34
21 Gantner Krystyna Małgorzata 32
22 Gawryś Mikołaj 34
23 Gąsiorowska Krzysztofa 32
24 Głogowska Maja Karolina 36
25 Górka Eliza 33
26 Gronek Agata Maria 34
27 Grzelak Antoni 33
28 Hofman Barbara Teresa 36
29 Hołdak Iga 33
30 Hubik Natalia 37
31 Jandy Maria 32
32 Janowiak Aleksander 38
33 Jarosz Maria 34
34 Jęczmionek Jakub Robert 35
35 Jówko Marta 32
36 Kallas Liza Marta 39
37 Kasprzyk Małgorzata Anna 33
38 Keane Julia Veronica 39
39 Kluk Robert Stanisław 32
40 Konaszewska Marta Anna 38
41 Koprowska Aleksandra, Anna 34
42 Kosieradzka Karolina Barbara 33
43 Kossakowska Iga Anna 38
44 Kot Mikołaj 39
45 Kowczur Dominik 34
46 Krawczyk Michalina 35
47 Krzysztofik Zuzanna Laura 35
48 Księżak Zofia 32
49 Kujawa Nikola 34
50 Lamparski Tomasz Antoni 36
51 Lasocka Kaja Joanna 39
52 Lendzion Irena Katarzyna 35
53 Lepore Francesco 34
54 Lewandowska Zuzanna Anna 34
55 Maciejewski Kacper Franciszek 34
56 Majewska Olga 37
57 Makowska Zuzanna 35
58 Martinez-Dzedzej Julia 36
59 Mazur Gabriela 33
60 Michalska Martyna 37
61 Michalska Aleksandra 34
62 Mokrosiński Kacper 32
63 Musiałowska Izabella Aleksandra 34
64 Napieralska Alicja 33
65 Niebudek Wiktoria Julia 33
66 Nowacka Marta 38
67 Olszewski Tomasz Jan 35
68 Orych Maja 33
69 Ostoja-Chrząstkowski Jan 32
70 Piotrowicz Barbara Maria 38
71 Piotrowski Franciszek 35
72 Powałka Natalia 34
73 Pryfer Antonina 32
74 Radomyska Lidia Maria 39
75 Romańczuk Miriam 34
76 Ryżko Anita 39
77 Sanz Wawer Daniel 39
78 Sanz Wawer Marta 39
79 Sawicka Emilia 38
80 Siedlecka Martyna Zuzanna 32
81 Skulimowska Olga 36
82 Słaby Zuzanna 37
83 Sławińska Justyna Julia 32
84 Słomkowska Katarzyna 35
85 Słomska Patrycja 40
86 Soszyński Michał Piotr 35
87 Stasiak Helena Alicja 32
88 Stojek Nadia 38
89 Suska Natalia 36
90 Sygnowski Wiktor 39
91 Śliwicki Konrad Jan 35
92 Świerżewska Iga 32
93 Tacikowska Katarzyna Anna 34
94 Tarnawska Daria Zofia 37
95 Tarnawski Stanisław Marcin 33
96 Tavera-Bobrzyk Laura 35
97 Tomaszuk Hanna 32
98 Turowska Magdalena 32
99 Twarowska Marta 35
100 Vargas Mateusz 35
101 Więcek Maja 32
102 Wit Franciszek Bartłomiej 34
103 Włodarkiewicz Magdalena Ewa 37
104 Ybarra Santiago 35
105 Zervakos Julia Anna 39
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018